Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

Bu siteye ve/veya bu sitedeki herhangi bir mal ve/veya hizmete erişiminizin veya bunları kullanımınızın devam etmesi halinde, bu sitenin “Kullanım Koşulları”nı kabul etmiş sayılırsınız. Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN., herhangi bir zamanda önceden bir bildirim yapma yükümü olmaksızın, bu siteyi ve/veya içeriğini değiştirmek, kaldırmak veya bunlara eklemeler yapmak hakkını saklı tutar. Yapılacak değişiklik aksi belirtilmedikçe yapıldığı anda geçerli olacaktır.

Eğer tüm Kullanım Koşullarını kabul etmiyor veya onaylamıyorsanız, lütfen bu siteye giriş yapmayın veya kısmen veya tamamen bu sitedeki hizmetlerden yararlanmayın.

 

FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve bu kanun kapsamında “Eser” sayılır.

Bu web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN’e aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN’in önceden yazılı iznine tabidir.

İşbu sitede yer alan bilgiler Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN’nin önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. İşbu Web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bu internet sitesine link verilmesi, Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN’nin önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.

 

MUAFİYET

Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer alan tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir.

Bu çerçevede, Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN işbu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.

Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

 

ZİYARETÇİLERE AİT BİLGİLER

Ziyaretçilere ait bilgiler – Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Ziyaretçi kişisel bilgilerinin, gerekli görülen hallerde Arifoğlu Gıda-GÖZLEME ATÖLYESİ-Beytullah YETKİN’e bağlı şirketlere aktarılmasına muvafakat etmiş sayılacaktır.

Web sitesinde yer alan sayfalara ilişkin tüm haklar saklıdır. / All Rights Reserved.